Series
Ratings
37
GoblinRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5- DamoRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0