Movies
Ratings
81
DemolitionRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
The AssassinRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
PandoraRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
Ben-HurRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5