Movies
Ratings
69
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0