Titles you rated
BossRated ★ 2.5- Doraemon the Movie: Nobita and the Birth of JapanRated ★ 3.0
- Soreike! Anpanman: Ringo Boya to Minna no NegaiRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 3.5
The AmateurRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
SmurfsRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Us AgainRated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 3.5
Doraemon the Movie: Nobita's Art World TalesRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 1.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.5
Fountain of YouthRated ★ 2.5
The ChildeRated ★ 2.5