Titles you rated
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
Overprotected KahokoRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0