Movies
Ratings
1740
28 Years LaterRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.0
KnowingRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Dirty MoneyRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
HavocRated ★ 2.5
ExterritorialRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Back in ActionRated ★ 2.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.5
The Electric StateRated ★ 2.5
RevolverRated ★ 1.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Bogota: City of the LostRated ★ 1.5
Last HolidayRated ★ 4.0
HopelessRated ★ 2.5