Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 1.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 1.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 1.0
Money FlowerRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 2.5
Save MeRated ★ 2.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 1.0
Temperature of LoveRated ★ 1.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Queen For Seven DaysRated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5