Movies
Ratings
955
StokerRated ★ 4.5
Lost in StarlightRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 1.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
ShortcomingsRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0- VirusRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 2.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0- The CollectionRated ★ 1.5
PauletteRated ★ 3.5
RipplesRated ★ 2.0- Hide and SeekRated ★ 2.0
No Tears for the DeadRated ★ 2.0
Voice of SilenceRated ★ 1.0
Hidden FaceRated ★ 0.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 2.0