Movies
Ratings
69
Like for LikesRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 5.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 4.0
X+YRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
A Walk to RememberRated ★ 5.0
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 4.5
The DressmakerRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0