Series
Ratings
18
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
My Amazing BoyfriendRated ★ 4.0
They Kiss AgainRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
LutherRated ★ 4.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
Lost in AustenRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5