Movies
Ratings
516
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
PossessionRated ★ 3.5
The Diary of a Teenage GirlRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Mauvais SangRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
The LighthouseRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 2.0
One DayRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.0