Movies
Ratings
136
ThorRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
The KingRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 4.0