Titles you rated
MicrohabitatRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 5.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 0.5
Gloomy SundayRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
DittoRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5