Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 3.0- Transporter: The SeriesRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
Last ResortRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 2.5- The Lost RoomRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.0
Pure LoveRated ★ 3.0