Titles you rated
Yakuza and The FamilyRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Open Your EyesRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.0
Ferpect CrimeRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 4.0
BrothersRated ★ 4.0
The NunRated ★ 1.5
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
The House That Jack BuiltRated ★ 4.0
The CellRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Fifty Shades FreedRated ★ 1.5