Movies
Ratings
160
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
BorderRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.5