Movies
Ratings
39
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
RedRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0