Movies
Ratings
258
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
Final DestinationRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.5