Movies
Ratings
659
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0