Titles you rated
The AvengersRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 1.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 1.5
ThorRated ★ 3.0