Series
Ratings
71
Gossip GirlRated ★ 3.5- ShamelessRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- ShamelessRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
24Rated ★ 5.0- ShamelessRated ★ 5.0
- ShamelessRated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0