Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The NegotiationRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5