Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
RushRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 0.5
The Blind SideRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
WantedRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
SpyRated ★ 1.0
Inside MenRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5