Titles you rated
Road No. 1Rated ★ 4.5
Princess Ja MyungRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Which Star Are You From?Rated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 2.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0
TripleRated ★ 1.5
Marry Him If You DareRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 2.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
My Sweet CityRated ★ 2.5
EntertainerRated ★ 1.5
HeartstringsRated ★ 2.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 2.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.0