Series
Ratings
50
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
HealerRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 3.0