Titles you rated
WatchmenRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5