Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5