Movies
Ratings
31
The Classified FileRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.0
FluRated ★ 1.5
Crows Zero IIRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
FuryRated ★ 1.5