Titles you rated
Master's SunRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0