Series
Ratings
145
HumansRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.5
In Another World with My SmartphoneRated ★ 1.5
Log Horizon Season 2Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 3.5
KADO: The Right AnswerRated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
The Morose MononokeanRated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.5
No Game No LifeRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
ReLIFERated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0