Series
Ratings
12
Reply 1988Rated ★ 1.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0