Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0