Titles you rated
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 1.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
The HostRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 3.5
GloveRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
Best ChefRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0