Movies
Ratings
372
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
A Perfect DayRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Kung FuryRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 2.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5