Series
Ratings
88
BootsRated ★ 4.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
Singles' InfernoRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 3.5