Titles you rated
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Saving Mr. BanksRated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The Eighth DayRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 3.5
KlausRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 5.0
The SecretRated ★ 4.0
Think Like a ManRated ★ 3.0