Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.0
The Flowers of WarRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0- Hurry Up, Slowly!Rated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
HerstoryRated ★ 4.0