Titles you rated
Good DoctorRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0