Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 1.5
Lie to MeRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
ArrowRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 2.0
HeroesRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 2.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5