Titles you rated
BreathlessRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5