Movies
Ratings
36
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0