Series
Ratings
10
She Was PrettyRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0