Titles you rated
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
BluebeardRated ★ 1.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5