Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
The Last Man on EarthRated ★ 3.5- The Last Man on EarthRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5