Titles you rated
Dear XRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 4.0
My Roommate is a GumihoRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Honest LivingRated ★ 4.5
MonstrousRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
La PalmaRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Rose MansionRated ★ 3.0