Movies
Ratings
410 In the Tall GrassRated ★ 3.5 In the Tall GrassRated ★ 3.5
- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
 Dune: Part TwoRated ★ 3.5 Dune: Part TwoRated ★ 3.5
 Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0 Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
 It’s Okay!Rated ★ 5.0 It’s Okay!Rated ★ 5.0
 Mickey 17Rated ★ 4.5 Mickey 17Rated ★ 4.5
 AtonementRated ★ 3.5 AtonementRated ★ 3.5
 CodaRated ★ 5.0 CodaRated ★ 5.0
 The IrishmanRated ★ 4.0 The IrishmanRated ★ 4.0
 One Day, You Will Reach the SeaRated ★ 4.0 One Day, You Will Reach the SeaRated ★ 4.0
 Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5 Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
 12.12: THE DAYRated ★ 3.0 12.12: THE DAYRated ★ 3.0
 Late Night With the DevilRated ★ 3.5 Late Night With the DevilRated ★ 3.5
 Troll FactoryRated ★ 3.0 Troll FactoryRated ★ 3.0
 ThirstRated ★ 3.5 ThirstRated ★ 3.5
 The PriestsRated ★ 4.0 The PriestsRated ★ 4.0
 Inside Out 2Rated ★ 4.5 Inside Out 2Rated ★ 4.5
 Kill BoksoonRated ★ 3.5 Kill BoksoonRated ★ 3.5
 The First Slam DunkRated ★ 4.5 The First Slam DunkRated ★ 4.5
 Avengers: EndgameRated ★ 4.5 Avengers: EndgameRated ★ 4.5