Series
Ratings
32
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
TripleRated ★ 3.5
Twenty Years OldRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 4.5
Princess AuroraRated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0