Movies
Ratings
237
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
You've Got MailRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0