Movies
Ratings
95
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 0.5
Child's Play 2Rated ★ 0.5
Hotel for DogsRated ★ 3.0
The RingRated ★ 1.0
VeteranRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Project AlmanacRated ★ 4.5
My Sweet Orange TreeRated ★ 4.0- Tears of AfricaRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 3.0
102 DalmatiansRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.5
BeanRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5