Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
Imaginary CatRated ★ 2.0
Women of the SunRated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
I Have a LoverRated ★ 3.5
BigRated ★ 2.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Marry Him If You DareRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5